Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Corsair Gaming MM1000 + karikues wireless, i zi

Kodi i produktit:
239376
EAN:
843591040563
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CH-9440022-EU
Lansuar:
4. 7. 2018
Materiali:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair Gaming MM1000 është mauspad dhe karikues mjaft praktik për adhuruesit e gaming i cili ofron sipërfaqe e cila u mundëson kontroll të mausit por edhe karikim përmes teknologjisë Qi. Pajisja ka dimensione 260 x 350mm dhe posedon porte USB: Micro-B, Type-C dhe Lightning Qi.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591040563
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CH-9440022-EU
Lansuar:
4. 7. 2018
Materiali:
Plastik
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Mauspad Corsair Gaming MM1000 + karikues wireless edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE