Mauspad Corsair Gaming MM1000 + karikues wireless, i zi

Kodi i produktit:
239376
EAN:
843591040563
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CH-9440022-EU
Lansuar:
4. 7. 2018
Materiali:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591040563
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CH-9440022-EU
Lansuar:
4. 7. 2018
Materiali:
Plastik
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Mauspad Corsair Gaming MM1000 + karikues wireless edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE