Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MausPad Corsair MM350 Champion Series, Medium

Kodi i produktit:
270931
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
8400066095132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shtresë mat e shkëlqyeshme për lojëra me një sipërfaqe të zezë, e përshtatur posaçërisht për t’u përdorur me senzorë optikë dhe laserik. Është krijuar posaçërisht për sporte elektronike dhe mund të jeni i sigurt që do ta shijoni shumë mirë. Merrni ndjenjën e rehatisë që ju duhet për të qëndruar në lojë më gjatë. Kjo falë modelit të hollë 5 mm dhe bazës prej gome jo të rrëshqitshme. Dimensionet e tij janë: 320 x 270 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
8400066095132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
320
Kodi:
CH-9413520-WW
Lansuar:
26. 9. 2019
Lartësia mm:
5
Materiali:
Gomë, tekstil
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
Corsair
Trashësia mm:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE