Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MausPad E-Blue Gaming XL, i gjelbërt / zi

Kodi i produktit:
225867
EAN:
6921607107289
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
892
Kodi:
EMP010GR
Lansuar:
7. 11. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspadi E-Blue Gaming ka një sipërfaqe të rehatshme që në mënyrë të përkryer transferon çdo lëvizje dhe iu ndihmon të arrini fitoren në çdo betejë. Skajet e thurura janë të lëmuara dhe dora jote nuk lodhet edhe pas përdorimit të gjatë të tij. Cilësia e lartë e maauspadit kundër rrëshqitjes ngjitet në sipërfaqen e tavolinës dhe krijon stabilitet edhe gjatë betejave më të ashpra. E-Blue Gaming ka peshë të lehtë dhe mund të paloset në mbështjellësen e tij që t'a bartni me vete kudo. Ka madhësi 892 x 300 mm me një trashësi prej vetëm 3 mm që siguron hapësirë ??të mjaftueshme për çdo lëvizje të mausit. Mause padi vjen me ngjyrë gjelbërt/zi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607107289
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
892
Kodi:
EMP010GR
Lansuar:
7. 11. 2017
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë, gjelbër
Prodhuesi:
E-Blue
Trashësia [mm]:
300

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE