Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad eSuba, L, i zi

Kodi i produktit:
241183
EAN:
4128851430534
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
500:!
Kodi i prodhuesit:
412885143053
Lansuar:
18. 8. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspad eSuba me ngjyrë të zezë, madhësia L e trashësisë 4 mm, është e përshtatshme për maus me lazer dhe optik, sipërfaqe anti-rrëshqitëse , dimensionet 420 x 500 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4128851430534
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
500:!
Kodi i prodhuesit:
412885143053
Lansuar:
18. 8. 2018
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ESuba
Trashësia [mm]:
420

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE