Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Gembird Ergo, i zi

Kodi i produktit:
242297
EAN:
8716309101134
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
220
Kodi i prodhuesit:
MP-GEL-BK
Lansuar:
23. 8. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspad me xhel për mausin tuaj është projektuar për ata të cilët dëshirojnë komoditet dhe rehati kur punojnë dhe kur luajnë me lojëra. Madhësia 260 x 220 x 3 mm e saj ofron shumë hapësirë për lëvizjen e mausit dhe siguron një kontroll të përsosur të vendndodhjes së kursorit të tij. Ky mauspad përshtatet shumë mirë për doren e secilit dhe ka një sipërfaqe të lëmuar që nuk rrëshqet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8716309101134
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
220
Kodi i prodhuesit:
MP-GEL-BK
Lansuar:
23. 8. 2018
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Gembird
Trashësia [mm]:
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE