Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Genesis Carbon 500 Logo, XL, e zezë

Kodi i produktit:
275555
E qepur:
EAN:
5901969417210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
500
Kodi:
NPG-1346

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E qepur:
EAN:
5901969417210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
500
Kodi:
NPG-1346
Lansuar më:
15. 11. 2019
Materiali:
Pëlhurë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Genesis
Trashësia mm:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE