Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Genesis Carbon 500 Tank, XXL

Kodi i produktit:
275559
Besueshmëria:
100 %
E qepur:
EAN:
5901969417333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
800

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspad i besueshëm, i qëndrueshëm dhe i butë me materiale me cilësi të lartë. Sipërfaqja me cilësi të shkëlqyeshme, perfekte, e lëmuar ju jep kontroll të plotë mbi lëvizjet dhe plotëson kërkesat e madje edhe lojtarëve më sfidues. Sipërfaqja e pëlhurës siguron një ekuilibër të shkëlqyer të saktësisë dhe shpejtësisë së funksionimit. Çdo lëvizje e mausit përkthehet në lëvizje të saktë të kursorit, duke ju dhënë saktësinë më të lartë edhe gjatë lojës më të fortë. Mat me pjesën e poshtme të tij pa rrëshqitje përgjithmonë ngjitet në çdo sipërfaqe mbi të cilën vendoset pa lëvizur në momentet më të pak të përshtatshme. Profili i ulët ndihmon për të arritur një ndjenjë unike të rehatisë kur përdorni padin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
E qepur:
EAN:
5901969417333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
800
Kodi:
NPG-1356
Lansuar më:
15. 11. 2019
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
E zezë, e kuqe
Trashësia mm:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE