Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Genius G-WMP 100, i zi

Kodi i produktit:
270713
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
4710268256700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
250

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pad i lojrave është i optimizuar për maus lazer dhe optik. Siguron rehati të përsosur, punë të saktë dhe të shpejtë për këta lloj të sensorëve. Kurse, padi praktik me xhel shërben për mbajtjen ergonomike të duarve. Sipërfaqja e lëmuar me një shtresë tekstili siguron saktësinë e saktë të lojës. Poashtu, baza e gomës së poshtme siguron mausin me një vendosje të sigurt dhe qëndron në vend pa marrë parasysh lëvizjet e tij.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
4710268256700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
250
Kodi:
31250011400
Lansuar:
24. 9. 2019
Lartësia mm:
25
Prodhuesi:
Genius
Trashësia mm:
230
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE