Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Genius G-WMP 200M, i zi

Kodi i produktit:
270846
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
4710268256724
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
160

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspad me sipërfaqe tekstili të lëmuar dhe mbështetëse të mbushur për kyçe. Ai siguron saktësi të përsosur si për maus lazer ashtu edhe për optik. Shtresa e poshtme e gomës e mban në mënyrë të vendosur. Dimensionet e tij janë 230 x 160 x 20 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
4710268256724
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
160
Lansuar:
25. 9. 2019
Lartësia mm:
20
Prodhuesi:
Genius
Trashësia mm:
230
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE