Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad Hama uRage Rag, Control, M

Kodi i produktit:
239830
EAN:
4047443279354
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
355
Kodi i prodhuesit:
113742
Lansuar:
12. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mauspad përbëhet nga materiali i butë dhe i parrëshqitshëm për lëvizje të përsosur të mausit tuaj. Është rezistent ndaj njollave dhe ka përmasa 35.5 x 0.3 x 24.5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443279354
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
355
Kodi i prodhuesit:
113742
Lansuar:
12. 7. 2018
Lartësia [mm]:
3+
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Hama
Trashësia [mm]:
245

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE