Mauspad HyperX Fury S Pro, Speed, M, për gaming

Kodi i produktit:
236967
EAN:
7406172744484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HyperX Fury S Pro është mauspadi që ju ofron lojtarëve sipërfaqe me kontroll të precizitetit të mausit në mënyrë që të keni avantazhin e duhur ndaj kundërshtarëve tuaj. I krijuar nga materiali i kualitetit të lartë, aksesori është rezistent ndaj dëmtimeve dhe ka prekje të lëmueshme. Madhësia e padit është 360 x 300 mm, është e krijuar nga goma në pjesën e poshtme me trashësi 3-4mm e cila parandalon rrëshqitjen e panevojshme dhe tekstili në sipërfaqe për precizitet maksimal si dhe ka ngjyrë të zezë të zbukuruar me logon e kompanisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172744484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HX-MPFS-S-M
Lansuar:
23. 5. 2018
Lartësia [mm]:
3+
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
195
Prodhuesi:
HyperX
Trashësia [mm]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE