Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad HyperX Fury S Pro, Speed, S, për gaming

Kodi i produktit:
236966
EAN:
740617274431
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
290
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HyperX Fury S Pro është mauspadi që ju ofron lojtarëve sipërfaqe me kontroll të precizitetit të mausit në mënyrë që të keni avantazhin e duhur ndaj kundërshtarëve tuaj. I krijuar nga materiali i kualitetit të lartë, aksesori është rezistent ndaj dëmtimeve dhe ka prekje të lëmueshme. Madhësia e padit është 290 x 240 mm, është e krijuar nga goma në pjesën e poshtme me trashësi 3-4mm e cila parandalon rrëshqitjen e panevojshme dhe tekstili në sipërfaqe për precizitet maksimal si dhe ka ngjyrë të zezë të zbukuruar me logon e kompanisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617274431
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
290
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HX-MPFS-S-SM
Lansuar:
23. 5. 2018
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
125
Prodhuesi:
HyperX
Trashësia [mm]:
240
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE