Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Marvo G13, i kuq

Kodi i produktit:
266095
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Kuq
E qepur:
EAN:
6932391907757
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Padi Marvo eliminon lëvizjet e padëshiruara të mausit ose tastierës. Përvoja e lojës është maksimale. Është krijuar që të përshtatet jo vetëm për lojtarët profesionist, por edhe për lojtarët amatorë. Mund ta përdorni edhe për punë në zyrë. Sipërfaqja e tij është shumë e lëmuar, por mjaft e madhe, e përshtatshme për të luajtur lojëra si Counter-Strike, ku varet nga çdo milimetër dhe lëvizja duhet të jetë absolutisht e saktë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Kuq
E qepur:
EAN:
6932391907757
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
920
Kodi:
G13 RD
Lansuar:
1. 8. 2019
Lartësia mm:
4
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Për t'u përdorur në:
Lojë
Për tastierë dhe maus:
Prodhuesi:
Marvo
Trashësia mm:
294

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE