Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Mauspad AGILITY GD70

Kodi i produktit:
1249msi
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4719072602338
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 
Ju kurseni : 12.00   (25%)
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad MSI Agility është projektuar për rehati maksimale dhe performancën maksimale të mausit tuaj. Sipërfaqja e saj është bërë prej pëlhure mëndafshi të qëndrueshme që siguron kushtet për punë precize dhe të saktë. Pjesa e poshtme me sipërfaqen e gomës garanton që padi do të qëndrojë në vend pavarësisht intensitetit të lëvizjeve të mausit. Dimensionet e mauspadit janë 900 x 400 x 3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4719072602338
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi:
J02-VXXXXX1-EB9
Lansuar:
15. 2. 2019
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Për t'u përdorur në:
Lojë
Për tastierë dhe maus:
Prodhuesi:
MSI
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE