Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Nitro Concepts DM12, zi/kuq

Kodi i produktit:
265603
Besueshmëria:
100 %
E qepur:
EAN:
4251442502584
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1200

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mauspad ka përmasa 120 x 60 cm gjë që e bën të përshtatshëm jo vetëm për maus por edhe tastierë. Ka bazë të parrëshqitshme që parandalon lëvizjen e tij në tavolinë. Pjesa e sipërme e tij përbëhet nga tekstili i butë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
E qepur:
EAN:
4251442502584
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1200
Kodi:
NC-GP-MP-004
Lansuar:
25. 7. 2019
Lartësia mm:
3
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Për t'u përdorur në:
Lojë
Për tastierë dhe maus:
Prodhuesi:
Nitro Concepts
Trashësia mm:
600
Ueb-i i prodhuesit:
Nitro-concepts.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE