Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad Prey - Psychoscope

Kodi i produktit:
241452
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
800
Lansuar:
9. 8. 2018
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shoqërohuni me mauspadin Prej - Psychoscope i cili është ndërtuar me dizajn super të hollë dhe gjërësi të lartë në mënyrë që të keni avantazhin e duhur ndaj kundërshtarëve tuaj në videolojëra. Aksesori vjen me madhësi prej 80 x 35 cm dhe ka trashësi prej 4 mm. Poashtu, mauspadi është i ndërtuar nga goma e kualitetit të lartë e cila parandalon rrëshqitjen nga duart dhe tekstili në sipërfaqe që regjistron çdo lëvizje të mausit dhe vjen me ngjyrë të zezë të kombinuar me dizajnin e bukur të karakterit nga loja Prey.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
800
Lansuar:
9. 8. 2018
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Motiv
Prodhuesi:
Gaya Entertainment
Trashësia [mm]:
350

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE