Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Razer Goliathus 2016 Control Gravity, S, i kaltër / gjelbër

Kodi i produktit:
222243
EAN:
8886419317449
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
270
Kodi i prodhuesit:
RZ02-01910500-R3M1
Lansuar:
13. 9. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Razer Goliathus Control Edition siguron sasi të saktë të forcës së fërkimit për të lëvizur mausin tuaj gjatë lojës, kështu që ju mund të synoni ta arrini nivelin më të lartë të saktësisë në lojë. Pëlhura është shumë e rehatshme dhe minimizon lodhjen kur luani për kohë më të gjatë. Mauspadi ka madhësi S - 270 mm x 215 mm x 3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419317449
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
270
Kodi i prodhuesit:
RZ02-01910500-R3M1
Lansuar:
13. 9. 2017
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
E gjelbër
Prodhuesi:
Razer
Trashësia [mm]:
215
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Mauspad Razer Goliathus 2016 Control Gravity edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE