Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad Razer Goliathus 2016 Speed Cosmic, XL, gjelbër

Kodi i produktit:
222250
EAN:
8886419317425
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
920
Kodi i prodhuesit:
RZ02-01910400-R3M1
Lartësia [mm]:
3+

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspad Speed Edition Razer Goliathus ka një sipërfaqe të butë dhe të pastër për të lejuar një rrëshqitje të lehtë pa asnjë pengesë.

Mauspadi është gjithashtu shumë i rehatshëm për ta prekur dhe minimizon lodhjen me kohë më të gjatë të lojës.

Ka ngyrë të gjelbër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419317425
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
920
Kodi i prodhuesit:
RZ02-01910400-R3M1
Lartësia [mm]:
3+
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
E gjelbër
Prodhuesi:
Razer
Trashësia [mm]:
294
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Mauspad Razer Goliathus 2016 Speed Cosmic edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE