Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Razer Goliathus Control Gravity - L

Kodi i produktit:
147517kom
Dizajni:
Kaltër, gjelbër
EAN:
8886419317463
Kodi:
RZ02-01910700-R3M1
Lansuar:
13. 9. 2017
Prodhuesi:
Razer

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Razer Goliathus Control Edition siguron sasi të saktë të forcës së fërkimit për të lëvizur mausin tuaj në lojë, kështu që ju mund të synoni ta arrini nivelin më të lartë të saktësisë në lojë. Pëlhurë është shumë e rehatshme dhe minimizon lodhjen në kohë më të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Kaltër, gjelbër
EAN:
8886419317463
Kodi:
RZ02-01910700-R3M1
Lansuar:
13. 9. 2017
Prodhuesi:
Razer

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE