Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad ROCCAT Taito Control , XXL

Kodi i produktit:
255811
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4250288198210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
860

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspad-i Taito Control XXL ofron jo vetëm dizajn të shkëlqyeshëm, por është gjithashtu shumë i dobishëm. Mausi rrëshqet lehtë mbi të, duke parandaluar dëmtimin e sensorit DPI. Dimensionet e tij janë 860 x 330 x 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4250288198210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
860
Kodi:
ROC-13-172
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia mm:
3.5
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Për t'u përdorur në:
Lojë
Për tastierë dhe maus:
Prodhuesi:
ROCCAT
Trashësia mm:
330

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE