Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad Skyrim - Valley, tekstil

Kodi i produktit:
241451
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
800
Lansuar:
9. 8. 2018
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pad për maus Skyrim - Lugina Sillni tryezën tuaj të lojërave në jetë me aksesorë të mëdhenj dhe gëzoni rehatinë e duhur. Ky mauspad është me përmasa 80 x 35 cm dhe i jep miut dhe tastierës shumë hapësirë. Stili rritet nga një pamje e luginës së bukur Skyrim, dhe sipërfaqja e tekstilit siguron që miu të lëvizë në mënyrë të përsosur. Vetitë kryesore Pad mausi dhe tastierë Madhësia 80 x 35 cm Sipërfaqja e lëmuar e tekstilit për lëvizje të përsosur të miut.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
800
Lansuar:
9. 8. 2018
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Motiv
Prodhuesi:
Gaya Entertainment
Trashësia [mm]:
350

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE