Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MausPad SPC Gear Endorphy Cordura Speed, M

Kodi i produktit:
258657
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
5903018660455
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
360

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky pad ju ofron një rrëshqitje ultra të shpejtë të mausit. Përveç kësaj, ai është bërë nga një material i veçantë që nuk është vetëm i papërshkueshëm nga uji, por gjithashtu i lehtë për t'u pastruar. Përveç kësaj, pad-i ka një sipërfaqe që nuk rrëshqet. Pad-i ka një dizajn elegant dhe ofron dimensione kompakte prej 300 x 360 x 3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
5903018660455
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
360
Kodi:
SPG022
Lansuar:
5. 4. 2019
Lartësia mm:
3
Materiali:
Gomë, pëlhurë
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
SPC Gear
Trashësia mm:
300

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE