Mauspad SteelSeries, i zi

Kodi i produktit:
212116
EAN:
5707119031196
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
63400
Lartësia [mm]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspad për Gaming vjen me dizajn mjaft elegant dhe të sofistikuar e të testuar enkas për senzorët e mausëve. Ky maus ka material mikrofiber që optimizon saktësinë e mausit optik dhe atij laserik, gjithashtu ka skaje me dizajn të veçant që japin një komoditet në lëvizje. Dimenzionet e mauspadit janë 320 x 270 mm dhe trashësi 3mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119031196
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
63400
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Mauspad SteelSeries edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE