Mauspad SteelSeries QcK+ PUBG Erangel Edition

Kodi i produktit:
307041steel
EAN:
5707119036115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi:
63807
Lansuar:
31. 8. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 
Ju kurseni : 4.00   (14%)
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries QcK + është mauspad i kualitetit të lartë i ndërtuar me dizajn të videolojës së famshme PUBG që do ju shoqëroj në aventurat tuaja dhe t'ju jap avantazh ndaj kundërshtarëve në çdo moment.

Aksesori është i krijuar nga goma në pjesën e poshtme e cila e parandalon rrëshqitjen dhe lëvizjet e panevojshme si dhe nga tekstili në pjesën e lartë e cila regjistron të gjitha lëvizjet e mausit me precizitet të lartë dhe vjen me madhësi prej 450 x 400 x 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119036115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi:
63807
Lansuar:
31. 8. 2018
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE