Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Qck+ PUBG Miramar Edition

Kodi i produktit:
454299steel
EAN:
5707119036146
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Kodi:
63808
Lansuar:
31. 8. 2018
Lartësia [mm]:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 
Ju kurseni : 2.00   (7%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries QcK + është mauspad i kualitetit të lartë i ndërtuar me dizajn të videolojës së famshme PUBG Miramar që do ju shoqëroj në aventurat tuaja dhe t'ju jap avantazh ndaj kundërshtarëve në çdo moment. Aksesori është i krijuar nga goma në pjesën e poshtme e cila e parandalon rrëshqitjen dhe lëvizjet e panevojshme si dhe nga tekstili në pjesën e lartë e cila regjistron të gjitha lëvizjet e mausit me precizitet të lartë dhe vjen me madhësi prej 450 x 400 x 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119036146
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Kodi:
63808
Lansuar:
31. 8. 2018
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE