Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MausPad Xtrfy XG-GP2 L

Kodi i produktit:
260630
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
7340086908429
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
460

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sipërfaqja e avancuar e këtij maus padi siguron rrëshqitje të shkëlqyer dhe ndjekje shumë të saktë të mausëve lazer dhe optik. Baza e gomës natyrale e mban atë në vend edhe në momentet më intensive të lojrave. Dimensionet e tij janë 460 x 400 x 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
7340086908429
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
460
Kodi:
XG-GP2-L
Lansuar:
15. 5. 2019
Lartësia mm:
4
Materiali:
Tekstil
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
Xtrfy
Trashësia mm:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Xtrfy.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE