Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad CONNECT IT CI-501, i zi

Kodi i produktit:
176714
EAN:
8595610605063
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
245
Kodi i prodhuesit:
CI-501
Lartësia [mm]:
212

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT CI-501 është mauspad i ndërtuar me sfungjer në pjesën e kyçeve për t'ju mundësuar që të punoni për një kohë të gjatë në kompjuterin tuaj pa i lodhur duart tuaja. Përdoreni këtë mauspad për të arritur efiçiencën dhe precizitetin gjatë punës tuaj. Aksesori është mbushur me sfungjer "memory" për rehati maksimale, është ndërtuar me sipërfaqe që parandalon rrëshqitjen nga tavolina dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610605063
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
245
Kodi i prodhuesit:
CI-501
Lartësia [mm]:
212
Materiali:
Gomë, tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Connect IT
Trashësia [mm]:
28
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE