Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad HyperX Fury S, M

Kodi i produktit:
214115
EAN:
740617267068
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
Kodi i prodhuesit:
HX-MPFS-M
Lartësia [mm]:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HyperX FURY S vjen me ngjyrë të zezë dhe është i përshtatshëm për të gjithë lojtarët profesionistë të video-lojërave kompjuterike. Produkti ka kënde me formë gjysmë-rrethore,e bërë prej gome natyrale të butë, pjesa e poshtme mban fort gjatë veprimit të shpejtë, mund të pastrohet lehtë me ujë dhe të përdoret prapë. Produktit me madhesia M me dimensione 360 x 300 x 3-4 mm.dhe peshe 188g

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617267068
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
Kodi i prodhuesit:
HX-MPFS-M
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
188
Prodhuesi:
HyperX
Trashësia [mm]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE