Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Kensington, i zi/bardhë

Kodi i produktit:
80879
EAN:
6366380062606
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
62404
Prodhuesi:
Kensington
Ueb-i i prodhuesit:
Kensington.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përdorimi i zgjatur i kompjuterit mund të jetë dëmtues jo vetëm për sytë tuaj por edhe për tërë trupin. Prandaj është i asyeshëm përdorimi i pajisjeve ndihmëse të cilat e përmirësojnë rehatinë. Një nga këto produkte është edhe ky mousepad me xhel. Produkti vjen në ngjyrë të zezë dhe të bardhë. Mousepad-i është i mbështjellur me një leckë të butë për maksimizimin e rehatisë gjatë përdorimit. Përfshin sipërfaqe jo-reflektuese nën maus për ofrimin e performancës kualitative.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6366380062606
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
62404
Prodhuesi:
Kensington
Ueb-i i prodhuesit:
Kensington.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE