Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Kensington, i zi / i kaltër

Kodi i produktit:
81048
EAN:
636638006239
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
62401
Prodhuesi:
Kensington
Ueb-i i prodhuesit:
Kensington.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 
Ju kurseni : 1.93   (7%)
25.57 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.13 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Qëndrimi i gjatë më kompjuter, përveç që është i lodhshëm për sytë, është i dëmshëm edhe për trupin. Prandaj, është e rëndësishme të përdorni mousepad ergonomik për ta përmirësuar komoditetin që e ndjeni gjatë qëndrimit në kompjuter. Mousepad-i me xhel Kensington Duo është i ndërtuar enkas për rritjen e komoditetin të kyçeve të dorës, ndërsa njëkohësisht ofron performancë maksimale dhe lëvizje precize në ekran. Ky mousepad vjen me kombinim të ngjyrës së zezë dhe të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
636638006239
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
62401
Prodhuesi:
Kensington
Ueb-i i prodhuesit:
Kensington.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE