Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Kensington, i zi

Kodi i produktit:
140834
EAN:
735353577113
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
57711
Lansuar:
17 Nëntor 2013
Prodhuesi:
Kensington

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përdorimi i zgjatur i kompjuterit mund të jetë dëmtues jo vetëm për sytë tuaj por edhe për tërë trupin. Prandaj është i asyeshëm përdorimi i pajisjeve ndihmëse të cilat e përmirësojnë rehatinë. Një nga këto produkte është edhe ky mousepad me xhel. Ky produkt është dizajnuar për ta kopjuar formën natyrale të dorës tuaj në mënyrë që të ofrojë rehati maksimale gjatë përdorimit. Për më shumë, mundëson përshtatshtjen e lartësisë së produktit në fjalë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
735353577113
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
57711
Lansuar:
17 Nëntor 2013
Prodhuesi:
Kensington
Ueb-i i prodhuesit:
Kensington.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE