Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mousepad OZONE Boson, i zi

Kodi i produktit:
193608
EAN:
8436532171772
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
280
Kodi i prodhuesit:
OZBOSON
Lartësia [mm]:
1,27

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mousepad elegant i ofruar nga kompania prodhuese Ozone iu ofron rehati gjatë luajtjes së lojërave kompjuterike ose gjatë shfletimit të internetit. Produkti është dizajnuar për të gjitha llojet e e mausëve dhe ofron stabilitet të pajisjes në sajë të sipërfaqes jorrëshqitëse që përmban. Ky mousepad është shumë i hollë me vetëm 1.27 mm dhe është ideal për përdorim gjatë udhëtimeve. Përfshin dizajn elegant me ngjyrë të zezë. Dimensionet e tij janë: 280 x 195 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8436532171772
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
280
Kodi i prodhuesit:
OZBOSON
Lartësia [mm]:
1,27
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Ozone
Trashësia [mm]:
195

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE