Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Speed ??Link Vellu, i kaltër

Kodi i produktit:
82301
EAN:
4027301462111
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SL-6211-SBE
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Speed Link

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania gjermane Speed Link gjithmonë është marrë me prodhimin e aksesorëve për kompjuterë, laptopë dhe video-lojëra, ndërsa kësaj radhe ka sjell mousepad-in me xhel, i cili i përshtatet çdo kyçi të dorës. Përveç që përshtatet me kyçin e dorës, mousepad-i edhe i lehtëson dhimbjet e duarve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4027301462111
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SL-6211-SBE
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Speed Link
Ueb-i i prodhuesit:
Speed-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE