Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad SteelSeries QCK Prism

Kodi i produktit:
212114
EAN:
5707119031165
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
356.7
Kodi i prodhuesit:
63391
Materiali:
Tesktil, plastikë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
81.50 
Ju kurseni : 15.00   (18%)
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

SteelSeries sjell në treg mauspadin e dizajnuar posaçërisht për lojëtar profesionist me të cilin mund të fitoni e shijoni çdo lojë. Ky maus ka dy lloje të sipërfaqes, njëra e fortë me përbërje polimeri dhe njëra me mikrofibra, por të dyjat me ndriçim të pasëm RGB.

Veçanti e këtij mauspadi është mundësia e ndrrimit të ngjyrave të cilat mund të përshateten me çdo skenë të çdo loje, si dhe kablloja dhe baza e saj që nuk lejojnë që mauspadi të lëvizë në pikat më kritike të lojërave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119031165
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
356.7
Kodi i prodhuesit:
63391
Materiali:
Tesktil, plastikë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
292,4
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Mousepad SteelSeries QCK Prism edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE