Mousepad SteelSeries QCK Prism

Kodi i produktit:
212114
EAN:
5707119031165
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
63391
Materiali:
Tesktil, plastikë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries sjell në treg mauspadin e dizajnuar posaçërisht për lojëtar profesionist me të cilin mund të fitoni e shijoni çdo lojë. Ky maus ka dy lloje të sipërfaqes, njëra e fortë me përbërje polimeri dhe njëra me mikrofibra, por të dyjat me ndriçim të pasëm RGB.

Veçanti e këtij mauspadi është mundësia e ndrrimit të ngjyrave të cilat mund të përshateten me çdo skenë të çdo loje, si dhe kablloja dhe baza e saj që nuk lejojnë që mauspadi të lëvizë në pikat më kritike të lojërave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119031165
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
63391
Materiali:
Tesktil, plastikë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Mousepad SteelSeries QCK Prism edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE