Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pad për kyçe Genius G-WP 200M, i zi

Kodi i produktit:
270845
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
440
Lansuar:
25. 9. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pjesa mbështetëse e tastierës me mbushje me cilësi të lartë siguron pozicionin e saktë të duarve gjatë punës në kompjuter, duke mbrojtur kështu nga shqetësimet dhe sëmundja e kyçeve. Përveç kësaj, ai ka një përfundim që nuk rrëshqet për një stabilitet të përsosur. Dimensionet e tij janë 440 x 70 x 25mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
440
Lansuar:
25. 9. 2019
Lartësia mm:
25
Prodhuesi:
Genius
Trashësia mm:
70
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE