Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MausPad HP Omen 300

Kodi i produktit:
218127
EAN:
190781648369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
1MY15AA
Lartësia [mm]:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shtresa për maus HP Omen 300 ofron sukses për një afat të gjatë për lojtarët amater apo ata profesional. Ka sipërfaqe të kualitetit të lartë të lyer me mat që përcjellë me precizitet cdo levizje të mausit. Është shumë e përshtatshme për mausët me sensor të ndjeshëm. Pjesa e poshtme është jo rreshqitëse, e përbërë nga një material i qëndrueshem që menjanon cfarëdo lëvizje të pa qëllimshme të mausit. Ka dimensionet 900 x 400 mm dhe trashësi 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190781648369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
1MY15AA
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Gomë, plastikë
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
750
Prodhuesi:
HP
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE