Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tekstil Acer Predator, Forest Battle, XXL, tekstil

Kodi i produktit:
246641
EAN:
4713883776127
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
NP.MSP11.00B
Lansuar:
12. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer Predator Forest Battle është mauspadi i përsosur për të gjithë lojtarët e lojërave virtuale pasi që arrinë të regjistroj edhe lëvizjet më të vogla të mausit. Mauspadi është krijuar nga goma në pjesën e poshtme dhe tekstili i kualitetit të lartë në sipërfaqe për t'ju mundësuar lëvizje të përsosur të mausit. Ky Mauspad funksionon në të gjitha temperaturat dhe është rezistent ndaj ujit dhe vajrave të ndryshme. Ai shton mundësinë për fitore në lojëra të ndryshme. Ai është dizajnuar për të ju surprizuar në qdo mënyrë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713883776127
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
NP.MSP11.00B
Lansuar:
12. 10. 2018
Prodhuesi:
Acer
Trashësia [mm]:
3

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE