Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Cooler Master MasterMouse CM310, i zi

Kodi i produktit:
250416
EAN:
4719512071168
Lojë:
Trashësia [mm]:
127
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni besueshmërin dhe saktësin me Cooler Master Master Mouse CM310. Edhe nëse jeni një lojtar profesionist ose një amator, do të jetë aksesi i duhur për ju. Sensori i rregullueshëm optik ofron fuqinë që ju nevojitet, ndërsa ana e gomës dhe pesha e balancuar sigurojnë nivelin e duhur të rehatis. Dhe nëse doni të shtoni argëtim në gameplay, ndriçimi RGB do t'i japë maus-it personalitetin që meriton. Mausi i besueshëm i lojrave me sensor optik, ka rezolucion të rregullueshëm 500, 1000, 2000, 3000, 4000, 5000, 10000 DPI, peshë të balancuar, ndriçim RGB me 5 mënyra dhe efekte, shkallë të reagimit 1000 Hz / 1 ms dhe 8 butona. Është i përshtatshëm për dorën e djathtë dhe të majtë dhe ka sipërfaqe të veshur me gome me ngjitje të madhe. Për Palm & Claw Handle Style.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512071168
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
71.5
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Kodi:
CM-310-KKWO2
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
1. 12. 2018
Lartësia [mm]:
39.5
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3325
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
10000
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
135
Prodhuesi:
Cooler Master
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia [mm]:
127
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE