Maus Corsair Gaming Dark Core RGB SE, e zezë

Kodi i produktit:
231180
EAN:
843591021210
Lojë:
Trashësia [mm]:
126,8
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591021210
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
89,2
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Strední
Kodi:
CH-9315111-EU
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
20. 2. 2018
Lartësia [mm]:
43,2
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
Integruar
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3367
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
15 000
Numri i butonëve:
9
Pesha [g]:
128
Prodhuesi:
Corsair
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
126,8
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE