Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus CZC BlackGuard GM600, Avago A3050, i zi

Kodi i produktit:
246573
EAN:
8594173121621
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi BlackGuard GM600 është i mrekullueshëm për ju duke ju ofruar përvojën më të mirë në lojëra. Mausi vie me modelin e sensorit Avago A3050 dhe me rezolucion 800/1200/1600/2500/4000 dpi. Ky maus ofron 7 butona OMRON duke ofruar deri në 10 milion klikime, dhe poashtu përshpejtim maksimal deri në 20G. Mausi vie me përmbajtje alumini ndërsa skajet e tij janë te gomëzuara duke u përshtatur shumë mirë në dorën tuaj. Ju mund ta lidhni mausin me anë të USB 2.0 në kabllon me gjatësi deri në 1.8 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594173121621
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
68,2
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Rëndë (prej 131g)
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
23. 10. 2018
Lartësia [mm]:
39.7
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago A3050
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
155
Prodhuesi:
CZC.cz
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
139,2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE