Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus E-Blue Auroza Hexagon, e zezë

Kodi i produktit:
225862
EAN:
6921607108125
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju keni nevojë për një maus të tillë për të arritur performancë më të mirë në lojëra kompjuterike. Ky maus përmban një shpejtësi të rregullueshme të përgjigjes 125/250/500 Hz, duke ju dhënë një përgjigje që është dukshëm më e lartë se e mausave klasikë. Mund të vendoset njëri nga pesë variacionet e ndjeshmërisë DPI me ndriçim me ngjyra të ndryshme (500 - ngjyrë të gjelbër / 1250 - ngjyrë të kuqe / 1750 - ngjyrë të kaltër / 2500 - ngjyrë vjollcë). Ndriçimi mund të rregullohet edhe sipas dëshirës tuaj. Mausi ka 6 butona,çip AVAGO dhe një ndërfaqe USB. Jetëgjatësia e këtij mausi është rreth 5 milionë klikime.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607108125
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
64
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
EMS636BKCA-IU
Koha e reagimit [ms]:
2
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2500
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
134
Prodhuesi:
E-Blue
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
12

Bashkangjitja Maus E-Blue Auroza Hexagon edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE