Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus E-Blue Auroza Gaming, i bardhë

Kodi i produktit:
225859
EAN:
6921607106916
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi E-Blue Auroza Gaming është një maus optik i lojrave, me ndjeshmëri deri në 4000 DPI. Mausi ka 6 butona, përshpejtim 20 G, ndriçim të programueshëm dhe kabllo të thurur. Ndërfaqja e tij është USB. Jetëgjatësia e butonave është deri në 5 milionë klikime.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607106916
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
72
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
EMS639WHCZ-IU
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
9. 11. 2017
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago A3050
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
138
Prodhuesi:
E-Blue
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
133

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE