Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus E-Blue Mechanical EMS656, i zi

Kodi i produktit:
241348
EAN:
6921607110104
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 
Ju kurseni : 5.00   (26%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi i lojrave me sensor optik deri në 4800 DPI dhe sipërfaqja e veshur me gome. Shpejtësia e mausit 125 Hz (përmes softuerit deri në 1000 Hz). 6000 FPS. Sensori i pershpejtimit 20 G. Ka 7 butona. Dizajni i ndriçimit bëhet sipas llojit DPI (deri në 6 ngjyra). Jetëgjatësia e mausit deri në 10 milionë klikime. Lidhja me USB. Kabllo e fortë me mbrojtje të lartë. Ergonomi e mausit për djathtakë. Dimensionet 122 x 80 x 39.5 mm. Pesha 145 g +/- 5 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607110104
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Rëndë (nga 131g)
Kodi i prodhuesit:
EMS656BKUS-IU
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
3. 8. 2018
Lartësia [mm]:
39.5
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4800
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
145
Prodhuesi:
E-Blue
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
122

Bashkangjitja Maus E-Blue Mechanical EMS656 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE