Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus gaming E-Blue Auroza, i zi

Kodi i produktit:
225858
EAN:
6921607106909
Modeli i senzorit:
Avago A3050
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të arritur performancën më të mirë për gaming, ju nevojiten pajisje të shkëlqyera gaming. Ky maus është kombinmi perfekt i kualitetit dhe dukjes. Ndjeshmëria mund të vendoset në 4000 DPI. Shijoni një eksperiencë të jashtëzakonshme gaming. E-Blue Auroza Gaming është pajisur me shpejtësi të reagimit të rregullueshme prej 125/250/500/1000 Hz, duke ju ofruar një reagim deri në katër herë më të shpejtë se mausët e zakonshëm. Mausi ju lejon mundësi të zgjedhni mes 5 varianteve të ndjeshmërisë së DPI (500 - kuq / 1000 - kaltër / 2000 - gjelbër / 3000 - vjollce / 4000 - portokalli). E-Blue Auroza Gaming është maus optik për gaming, ndjeshmëri deri në 4000 DPI, 6 butona, 20G akselerim, ndriçim i rregullueshëm, kabllo e thurrur. Ndërfaqja: USB. Deri në 5 milion klikime .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607106909
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
72
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
EMS639BCCZ-IU
Koha e reagimit [ms]:
1
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago A3050
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
138
Prodhuesi:
E-Blue
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
133

Bashkangjitja Maus gaming E-Blue Auroza edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE