Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genesis Krypton 700, i zi

Kodi i produktit:
275491
Besueshmëria:
100 %
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3310
Trashësia mm:
128
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus i fuqishëm i lojërave ofron opsionet më të mira për të luajtur lojëra aksioni, lojëra të gjuajtes me armë dhe zhanre të tjera. Së pari, ju do të vlerësoni aftësinë për të vendosur rezolucionin deri në 7200 DPI. Për besueshmërinë maksimale, butonat kanë jetëgjatësi deri në 20 milionë klikime dhe kohë të shpejtë përgjigjeje. Mausi i lojës përfshin një softuer të përparuar me një redaktues makro dhe profili që ju lejon të programoni një numër të madh karakteristikash dhe të rregulloni mausin sipas kërkesave tuaja. Falë memories së integruar, mausi mund të kujtojë të gjitha cilësimet edhe kur është i lidhur me një kompjuter tjetër. Mausi ofron ndriçim RGB, me softuer ju mund të zgjidhni njërën prej 16 milionë ngjyrave dhe hijeve për secilën nga nivelet e përcaktuara të DPI. Një veçori tjetër interesante është ndriçimi elegant me efekt PRISMO - një efekt ylberi të ndryshueshëm. Mausi lidhet me një kabllo 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2
Gjerësia mm:
69
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
E mesme (90-130g)
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar më:
14. 11. 2019
Lartësia mm:
38
Lidhësit:
USB
Lloji i butonave:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3310
Ndjeshmëria maksimale DPI:
7200
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
8
Pesha g:
112
Prodhuesi:
Genesis
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia mm:
128
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.comen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE