Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genesis Xenon 770, i zi

Kodi i produktit:
275495
Besueshmëria:
100 %
Modeli i senzorit:
PixArt PAW3327
Trashësia mm:
128
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus i lehtë, i fuqishëm i lojrave që ofron opsionet më të mira për të luajtur lojëra aksion, lojëra gjuajtjesh me armë dhe zhanre të tjera. Para së gjithash, ju do të vlerësoni aftësinë për të vendosur rezolucionin deri në 10200 DPI. Për besueshmërinë maksimale, butonat kanë jetëgjatësi deri në 20 milionë klikime dhe një kohë të shpejtë përgjigjeje. Mausi përfshin një softuer të përparuar të lojrave që ju lejojnë të regjistroni makrot dhe të caktoni një gamë të gjerë funksionesh në 8 butona të programueshëm. Memoria e integruar lejon mausin të kujtojë të gjitha cilësimet edhe kur është i lidhur me një kompjuter tjetër. Për më tepër, softueri ju lejon të vendosni parametra të tjerë të rëndësishëm si: koha e reagimit, ndjeshmëria e kursorit, shpejtësia e lëvizjes, shpejtësia e klikimit të dyfishtë, ose zgjedhja e një game të gjerë ngjyrash (16 milionë ngjyra) dhe disa modalitete të ndriçimit. Mausi ka një kabllo 1.8 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5901969420500
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
69
Kategoria e peshës:
E mesme (90-130g)
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar më:
14. 11. 2019
Lartësia mm:
39
Lidhësit:
USB
Lloji i butonave:
Huano Switches
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PAW3327
Ndjeshmëria maksimale DPI:
10200
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
14
Pesha g:
110
Prodhuesi:
Genesis
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia mm:
128
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.comen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE