Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Hama uRage Morph - Bullet, i zi

Kodi i produktit:
239826
EAN:
4047443365392
Lojë:
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hama uRage Morph ju sjell precizitet të lartë dhe pamje të bukur të kombinuar me një mori karakteristikash të tjera të cilat do ju lehtësojnë përdorimin e kompjuterit apo t'ju japin avantazhin e duhur ndaj kundërshtarëve tuaj në videolojëra. Luani me shpejtësi dhe shikoni sesi çdo lëvizje e mausit shfaqet përsosshmërisht në ekran. Aksesori vjen me rezolucion prej 2400 dpi i cili mund të ndryshohet, ka butonat Omron me dizajn ergonomik për përdorim afatgjatë, mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB që gjindet në fund të kabllos me gjatësi prej 1.8 metrash, mban 6 butona dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443365392
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kodi i prodhuesit:
113771
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
13. 7. 2018
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2400
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
Hama
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A

Bashkangjitja Maus Hama uRage Morph - Bullet edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE