Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus HP Omen Reactor, i zi

Kodi i produktit:
239844
EAN:
1920181200992
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Rëndë (prej 131g)
Kodi i prodhuesit:
2VP02AA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP e sjell mausin laserik Omen Reactor për t'ju mundësuar të surfoni në internet dhe të luani videolojëra me avantazhin e duhur ndaj kundërshtarëve tuaj. Mausi është ndërtuar me dizajn ergonomik që do të përshtatet në dorën tuaj përsosshmërisht pavarësisht madhësisë. Aksesori vjen me rezolucion 16000 dpi , mban 6 butona të riprogramueshëm, lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB që gjindet në fund të kabllos me gjatësi prej 2 metrash dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1920181200992
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Rëndë (prej 131g)
Kodi i prodhuesit:
2VP02AA
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
18. 7. 2018
Lojë:
Rrota:
Mekanike
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A

Bashkangjitja Maus HP Omen Reactor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE